O stajni

Informacje o naszej stajni i jej mieszkańcach

Miejscowość oddalona jest od centrum Kartuz o ok 3 km. Stajnia powstała w 2007 roku i od początku miała być obiektem wyposażonym w ciekawe rozwiązania automatyki, elektroniki. Nasze konie zamieszkały w stajni 26.08.2007 roku.
Stajnia posiada 12 jasnych i przestronnych boksów z pełnym wyposażeniem do obsługi koni. Lonżownik o średnicy ok 14m, maneż o wymiarach 20m x 45m umożliwia pracę szkoleniową, parkur trawiasty 55m x 45m oraz stajnię letnią dla wierzchowców przyjezdnych.

Nasza stajnia i jej mieszkańcy

Nasza stajnia i jej mieszkańcy

Poznaj nasze stado
KONIE

 

Naszym celem jest nauka jazdy konnej dzieci od 10 lat, młodzieży i dorosłych  w kameralnej atmosferze oraz hodowla i sprzedaż koni sportowych.

Miejsce noclegowe dla pasjonatów jeździectwa  to apartament rodzinny  4 osobowy – pokój dzienny z miejscem do spania, sypialnia z dwoma łóżkami
oraz łazienka. Dodatkowo w stajni jest pokój kominkowy, internet bezprzewodowy, tv, parking monitorowany   i bezpieczny plac zabaw.

Przy stajni w 2016 roku powstał obiekt noclegowy Estancja Mezowo, który jest w pełni dostępny dla gości stajni. Liczymy na odwiedziny gości, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Jazda konna, nordic walking, wędkarstwo, lekkoatletyka,rowery, grzybobranie – marzenia i pomysły do zrealizowania z nami.