Warsztat w Estancji „Podstawy pracy naturalnej z koniem czyli jak rozpocząć pracę z ziemi żeby nie zwariować” 26.11.2023

IMG_6749
Nie wiesz w jaki sposób rozpocząć prace z ziemi z koniem? Czujesz się w tym temacie zagubiony/zagubiona? Marzysz o budowaniu wspaniałej relacji ze swoim koniem, która będzie fair wobec was obojga? Męczy cię nadmiar informacji w internecie lub rady osób, które często się ze sobą wykluczają? A może po prostu potrzebujesz poukładać sobie w głowie treści dotyczące takiej pracy i sposób uczenia się koni? Jeśli tak, to ten warsztat jest właśnie dla ciebie! 
Zapraszam was na kolejną edycję warsztatów, które poprowadzę po raz kolejny w cudownej stajni Estancja Mezowo, gdzie będą czekały na was przygotowane do takiej pracy Estancjowe rumaki  jeśli chciałbyś/chciałabyś przyjechać na warsztaty ze swoim koniem również jest taka możliwość – zaznacz tą opcję w formularzu.
Na warsztatach omówimy między innymi czym jest trening naturalny, opowiem o mechanizmach uczenia się zwierząt oraz co jest potrzebne i jak rozpocząć pracę z ziemi, żeby było jak najłatwiej nam oraz koniowi. Popracujemy również nad naszym timingiem wykonując ćwiczenia bez koni.
 
Plan dnia:
8.45 – zapoznanie z uczestnikami
9.00 – wykład z prezentacją + ćwiczenia z timingu
12.00 – przerwa
12.30 – indywidualna praca z końmi
Koszty:
Uczestnik z koniem: 230zł (max. 6 osób)
Obserwator: 100zł
 
O prowadzącym: Patrycja Stosik jest instruktorem jazdy konnej w Estancji od wielu lat i zoopsychologiem, ale przede wszystkim osobą z ogromną pasją, która nieustannie szuka okazji do rozwoju w bardzo różnych dziedzinach życia. W treningu koni stawia na bezpieczeństwo i komfort zarówno konia jak i człowieka. Oprócz tego zwraca dużą uwagę na emocjonalność człowieka w pracy z koniem i wpływu jaki niesie to za sobą w kontekście zarówno ludzkiego ciała jak i również konia, z którym dany człowiek pracuje. W pracy z końmi i ludźmi zawsze stara się, aby jedna i druga strona dążyła do wzajemnego połączenia oraz zrozumienia, które wymaga dużej uważności, empatii i braku pośpiechu.
Formularz zgłoszeniowy:
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego powinniście dostać e-mail zwrotny w ciągu 48 godzin.