Przygotowanie konia do zajeżdżenia w Estancji – szkolenie koni

Patrycja i Zopya 2

Zapraszamy do kontaktu w celu szkolenia konia i jeźdźca. Zajęcia prowadzi Patrycja – specjalista szkolenia młodych i starszych koni. Szkolenie polega głównie na pracy z ziemi, budowaniu zaufania, respektu między człowiekiem, a koniem.

3 SPOSOBY szkolenia w Estancji 

1 SPOSÓB – indywidualny

Koniarz umawia się na spotkania indywidualne. Praca szkoleniowa polega głównie na szkoleniu osoby na bazie koni z Estancji, które  są nauczone i przygotowane do szkolenia. Uczestnik pracuje ze swoim koniem i umawia się na kolejne spotkania. Polecamy ten rodzaj szkolenia dla wszystkich.

Cena za 1 spotkanie – 100 zł

2 SPOSÓB – intensywny

Koniarz przyjeżdża ze swoim koniem do Estancji i szkoli się codziennie. Zachęcamy do przyjazdu na ferie lub wakacje.

Cena za 1 spotkanie 100 zł + wynajem boksu 50 zł/dzień 

3 SPOSÓB – zaawansowany

Szkolenie konia podczas zajeżdżania …więcej

Ten sposób daje możliwość i satysfakcję zajeżdżenia konia samemu przy naszej pomocy.

Szkolenie w grupie 18.03.2023

Stajnia Estancja Mezowo zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztat z podstaw treningu naturalnego. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej z naciskiem na część praktyczną z końmi. Spotkanie rozpocznie się od wykładu na którym porozmawiamy o tym, co tak naprawdę kryje się pod nazwą trening naturalny oraz jak prawidłowo budować relację człowiek - koń, aby była dla nas jak najbardziej bezpieczna. Dowiemy się również jakie są mechanizmy uczenia się zwierząt oraz poznamy główne zasady treningowe w pracy z koniem z ziemi. Po części teoretycznej rozpoczniemy zajęcia praktyczne z końmi na maneżu lub hali w zależności od warunków pogodowych. Spotykamy się 18 marca 2023 (sobota) o godz. 9 w stajni Estancja Mezowo Kiełpińska 33, 83 - 332 Mezowo. Zalecamy wygodne, ciepłe ubranie.

Cennik: 90 zł - uczestnik z koniem ( można wypożyczyć konia z Estancji) 50 zł - obserwator.
Będzie możliwość zamówienia obiadu w pobliskiej restauracji. O prowadzącym: Patrycja jest instruktorem jazdy konnej i zoopsychologiem, ale przede wszystkim osobą z ogromną pasją, która nieustannie szuka okazji do rozwoju w bardzo różnych aspektach życia. W treningu koni stawia na bezpieczeństwo i komfort zarówno konia jak i człowieka. Oprócz tego w treningu zwraca dużą uwagę na emocjonalność człowieka w pracy z koniem i wpływu jaki niesie to za sobą w kontekście zarówno ludzkiego ciała jak i również konia, z którym dany człowiek pracuje. W pracy z końmi i ludźmi zawsze stara się, aby jedna i druga strona dążyła do wzajemnego połączenia oraz zrozumienia, które często wymaga dużej uważności, empatii i braku pośpiechu.

Zapraszamy do zapisów: Patrycja 517 694 163, Iwona 501 343 903 Ilość miejsc z koniem ograniczona. Prosimy o wpłatę pełnej kwoty do 10.03.2023 na nr rachunku 18 1050 1764 1000 0091 0857 6860 z dopiskiem Szkolenie 18.03.2023